Türkçe Destekli Bölümler

Türkçe Destekli Bölümler

Türkçe destekli bölümleri ile her zaman için Türk öğrencilerin ilgilerini çekmekte olan Bosna üniversiteleri özellikle eğitim kaliteleri ile de doğru..

Türkçe Destekli Bölümler

Sayısız Osmanlı vezirine ev sahipliği yapmış, ortak tarihimiz ve geçmişimiz olan Bosna Hersek şimdi de öğrencilerimize ev sahipliği yapıyor. Kaliteli, çağdaş ve ekonomik eğitimin kapılarını açmakla kalmıyor.

Öğrencilerimize kendilerini evlerinde hissettiriyor. Seçimlerini Bosna Hersek Üniversitelerinden yana yapan gençlerimiz ise hem çok kaliteli bir eğitim alıyorlar, hem de mezun olduklarında iş imkanları daha da fazlalaşıyor.

Pek çok avantaj sunan üniversitelerde Türkçe destekli bölümler de mevcut olduğundan öğrenciler eğitimleri esnasında asla zorlanmıyorlar. Yurt dışında lisans eğitimi almak için yabancı dil sınavına girmek zorunda kalmadan başvuruda bulunabilen Uluslararası Travnik Üniversitesi gençlere İngilizce yeterlilik sınavı şartı koşmuyor ve dersleri Türkçe destekli veriyor.

Türkçe Destekli Eğitim

Ülkenin en iyi üniversitelerinden olması bir yana verdiği Europass mavi diploma ile de hayalleri gerçeğe dönüştürüyor. Sayısız öğrencimiz mezun olduktan sonra Europass diplomaları ile Avrupa’da iş bulabiliyor ya da ülkemizde diğer öğrencilere göre avantajlı konuma geçebiliyorlar. Uluslararası Travnik Üniversitesi Türkçe destekli bölümler arasında Makine Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, Mimarlık Fakültesi, Hukuk Fakültesi ve Elektrik Mühendisliği bölümleri de bulunuyor. Öğrenciler bu bölümlerde ister lisans eğitimine başlayabiliyor, isterlerse dikey geçiş yaparak da öğrenimlerine devam edebiliyorlar.

Hangi bölümde okursanız okuyun kendi ülkenizdeymiş gibi derslere katılmanın özgürlüğü ile rahat bir öğrencilik geçireceksiniz. Pek çok Türk profesörün de ders verdiği üniversitede Türkçe destekli bölümler sayesinde hayallerinize kısa sürede kavuşabilir, bir yandan da yabancı dilinizi geliştirme imkanı bulabilirsiniz. Türk şehirlerine benzeyen Travnik’te halkın içinde de çok sayıda Türkçe konuşanlar olduğundan gündelik yaşamınızda da rahat edeceksiniz. Türk akademisyenler ile rahatça anlaşabileceğiniz gibi, kendi dilinizde eğitim alarak yabancılık da çekmeyeceksiniz.

Sınavsız eğitim şansı sunan Uluslararası Travnik Üniversitesi öğrencisi olarak Avrupa’da öğrenim görecek, mezuniyet belgenizin geçerliliği sayesinde iş sorunu yaşamayacaksınız.

İstediğiniz bölümde okumak için sınavlara girmek ve stresli geceler geçirmek yerine siz de pek çok öğrenci gibi ekonomik koşullarda yurt dışında eğitim alma şansını elde edebilirsiniz. Hem sınava girmeyecek, hem de Türkçe destekli bölümler içinde seçim yapabileceğiniz için asla zorlanmazsınız. Uluslararası Travnik Üniversitesi sayesinde geleceğinizi daha baştan sağlam şekilde geliştirme imkanı bulacaksınız.

Türkçe destekli eğitim almak istiyorsanız ve yurt dışında okuma hayalinizi gerçekleştirmek niyetindeyseniz hemen Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile irtibata geçebilir, yılın 12 ayı boyunca başvuruda bulunabilirsiniz. Her türlü kayıt, evrak, barınma, eğitim ve ulaşım gibi sorunlarınızda Eurostar yanınızda olacak, profesyonel danışmanlığı ile eğitim hayatınızı kolaylaştıracaktır.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Türkçe Destekli Lisans Bölümleri

Hukuk 2000 Euro
İnşaat Mühendisliği 2500 Euro
Mimarlık 2500 Euro
Makine Mühendisliği 2500 Euro
Bilgisayar Mühendisliği 2500 Euro
İş Sağlığı ve Güvenliği 2500 Euro
Eletrik Mühendisliği 2500 Euro
Yüksek Lisans ve Doktora 5000 Euro

Uluslararası Travnik Üniversitesi Haritası

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!