bosna hersek üniversite fiyatları

Bosna Hersek Eğitim Ücretleri

Bosna Hersek eğitim ücretleri ve benzeri konular da yapacağınız araştırmalar sizlerin de ilgilerinizi bu ülkeye çekecektir.

Bosna Hersek Eğitim Ücretleri

Ülkemizde üniversite sınavları biraz zorlu süreçleri içermektedir. Eğer siz de sınav sisteminden dolayı istediğiniz alanlarda okuyamıyor ya da bu stresi yaşamak istemiyorsanız, farklı ülkelerde üniversite okuyabilirsiniz. Bosna Hersek son zamanlarda bu konuda önce gelen ülkeler arasında yer alır. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak bu konuda gerekenleri yapıyor ve danışmanlık hizmeti veriyoruz. Eğitim ücretlerinin cazip olduğu ülkede, bölüm ve okul seçenekleri de yeterli düzeydedir. Bosna Hersek eğitim ücretleri özellikle Avrupa ülkeleri ile kıyaslanırsa oldukça düşük düzeydedir. Kaliteli eğitim için bu nedenle ülke, farklı milletten olan insanlar tarafından tercih edilmektedir.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak okullar, bölümler ve Bosna konusunda her şey için öğrencilerimize destek vermekteyiz. Bilmediğiniz bir ülkede yapılması gerekenler sizi zorlayabilir. Burada biz devreye giriyor ve sizi doğru şekilde yönlendiriyor, bazı işlemlerinizi de direkt biz yapıyoruz. Bosna Hersek eğitim ücretleri seçtiğiniz okul ile alakalıdır. Bölüm ve okul dengesine bakarsak ortalama yıllık olarak 1000 euro ile 4000 euro arasında değişen bir fiyat skalası vardır. Bu fiyat skalası oldukça uygundur. Bu nedenle de genç öğrenciler tarafından Bosna, tercih edilen bir ülkedir. Ayrıca böyle durumlarda sadece okul ücretleri değil, konaklama ve diğer ayrıntıların da göz önünde bulundurulması gerekir. Genel olarak ücretlerin yaşarken de uygun olduğunu söylemek yanış olmayacaktır.

Bosna Hersek eğitim ücretleri dışında ülkede konaklama dahil olmak üzere aylık ortalama kişi başı 300 euro gider ile yaşamanız mümkündür. Bu masrafların düşük olması da elbette bir hayli önemlidir. Bu durum, genelde öğrencilerin rahat yaşamasını sağlar. Ülkemizden birçok kişinin Avrupa ülkeleri yerine Bosna Hersek’i seçmesinin nedenlerinden biri de maddi durumlardır. Ayrıca okullarda kalite yüksektir ve akademisyenler kalitelidir. Bosna’yı tercih etmeniz durumunda gayet kaliteli eğitim alabilirsiniz. Bu konuda hocaların kaliteli olması avantajdır. Aynı zamanda, konaklamanızı da biz ayarlıyoruz. Genelde konaklama evlerde yapılır. Biz sizin taleplerinize göre konaklama konusunda da size yardımcı oluyor ve gerekene ayarlamaları yapıyoruz.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Türkçe Destekli Lisans Bölümleri

Hukuk 2000 Euro
İnşaat Mühendisliği 2500 Euro
Mimarlık 2500 Euro
Makine Mühendisliği 2500 Euro
Bilgisayar Mühendisliği 2500 Euro
İş Sağlığı ve Güvenliği 2500 Euro
Elektrik Mühendisliği 2500 Euro
Yüksek Lisans ve Doktora 5000 Euro

 

Saraybosna Üniversitesi Boşnakça Lisans Bölümleri

Saraybosna Üniversitesi Tıp Fakültesi 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Diş Hekimliği 3500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Eczacılık 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Mühendislik Bölümleri 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Güzel Sanatlar 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Veterinerlik 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Psikoloji 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Boşnakça Dil Hazırlık 2500 Euro

 

Zenica Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri 1500 Euro

 

Tuzla Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri 1500 Euro

 

Mostar Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri 1500 Euro

 

Siz de aklınıza takılan detayları bizimle paylaşabilirsiniz.

Bosna Eğitim Haritası

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!