Saraybosna Üniversitesi Ücretleri

Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi Ücretleri

Birçok kişi sürekli olarak bizlerle iletişime geçerek Bosna Hersek sarayBosna üniversitesi ücretleri ve benzeri konular hakkında sorular...

Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi Ücretleri

Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi Ücretleri makul seviyelerde tutulmuştur. Öğrencilerin hayallerine kavuşmasında basamak görevi gören Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı sayesinde Yurtdışında okumak hayal olmaktan çıkıyor ve gerçeğe dönüşerek hayallere adım atılıyor.

Saraybosna Üniversitesi öğreniminde Boşnakça dil ile öğrenciler yetiştiriliyor. Boşnakça öğrenmekte sıkıntı yaşamayacağınız hazırlık sınıflarında çok iyi Boşnakça öğrenmeniz için eğitime tabi tutuluyorsunuz. Bosna Hersek’te kullanılan Boşnakça dilini öğrenerek eğitim alma kolaylığı yanı sıra halkın hepsinin Boşnakça konuştuğu göz önüne alındığında bir dil öğrenerek kendinizi de geliştirmiş oluyorsunuz. Bosna Hersek’te yaşamak ekonomik anlamda çok kolay olacaktır. Eğitim, Barınma ve Yemek içme gibi ihtiyaçlarınız için çok uygun bedellerle yararlanabileceksiniz.

Kendisi de her bakımdan kaliteli olan Ülkede ucuz fiyatların olması sebebiyle bütçenizde sarsılmayacak ve uygun koşullarda rahat bir Üniversite Yaşantınız olacaktır. Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi Ücretleri bölümler arasında farklı harç ücretleri ödeniyor ve üniversitede 1000 € ve 3200 € gibi fiyatlar arasında değişen harç ücretleri bulunuyor. Uygun olan harç bedellerinin yanına birde uygun yaşam koşulları için ekonomik maliyetleri de hesaba kattığınızda yurtdışında okumak hiçte pahalıya gelmiyor. İyi bir eğitim almak ve istediğiniz lisansı okumak için yıllarca sınavlarda ter dökmek zorunda kalmadan direk bir Üniversiteli olabilme imkanına kavuşuyorsunuz. Kardeş olan iki ülke olduğumuz için Bosna Hersek’te yaşadığınızda yabancılık çekmeyeceksiniz.

Sık Sorulan Sorular

Bosna-Hersek’te okumak için ne gerekiyor?

Bosna Hersek Üniversitesi’ne kayıt şartları aşağıdaki gibidir: Kimlik ve noter onaylı kopyası, orijinal oturma izni, doğum belgesi kopyası, transkript, diploma, sağlık raporu, ülkeden sağlık sigortası, biyometrik fotoğraf, sabıka kaydı ve pasaport. Tüm bu belgeler noter tasdikli olmalıdır.

Bosna-Hersek’te hayat ucuz mu?

Bosna-Hersek, dünyadaki en düşük yaşam maliyeti ülkelerinden birine sahiptir ve yaşam maliyeti hem aileler hem de öğrenciler için son derece uygundur. İhtiyaçlara bağlı olarak ortalama 300-400 Euro harcıyorlar.

Bosna Hersek Asgarisi ne kadar?

Bosna-Hersek’te asgari ücret 1356 km (700 €) olarak belirlendi. Ancak ülkede ortalama maaş kamuda 2000 BAM, özel sektörde ise 2500 BAM arasındadır. Bosna-Hersek’te ortalama maaş 2300 BAM’dir.

Bosna-Hersek pasaportuna ihtiyacınız var mı?

Başta Saraybosna olmak üzere seyahatlerinizi ekonomik olarak planlayabilirsiniz. Botsvana: Botsvana’ya sadece Afrika kıtasından bordo pasaportu ile vizesiz giriş yapabilirsiniz.

Her türlü sorununuzda Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı hizmetleri ile ve yardımlarıyla sizlerin yanınızda bir gün değil mezun oluncaya kadar yakınınızda olacaktır. Danışmanlığımızın referansı sizler gibi Yurtdışında eğitim gören gençlerimizdir. Yurtdışında en kaliteli eğitim anlayışıyla hizmet veren üniversitelerde okuma şansını kaçırmadan kayıt yaptırabilirsiniz. Boşnakça hazırlık sınıfı olmayan ve direk birinci sınıfta öğrenim görmek istiyorsanız eğer Uluslararası Travnik Üniversitesi’ne kayıt olabilirsiniz. Uluslararası Travnik Üniversitesi Türk öğrencilerine Türkçe dilde eğitim verecek ve sizi kariyerinize ulaştıracak şekilde mezun edecektir. Uygun olan harç ücretleri yine Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde de geçerli olacak ve eğitim için çok paralar ödemek zorunda kalmayacaksınız.

Saraybosna Üniversitesi Boşnakça Lisans Bölümleri

Saraybosna Üniversitesi Tıp Fakültesi 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Diş Hekimliği 3500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Eczacılık 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Mühendislik Bölümleri 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Güzel Sanatlar 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Veterinerlik 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Psikoloji 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Boşnakça Dil Hazırlık 2500 Euro

Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi Ücretleri ile eğitim alabilmek ve orada yaşamak çok kolay olacaktır.

#bosnadaegitim #saraybosnauniversitesi #saraybosnadaegitim #saraybosnaveuniversiteler #saraybosnaegitimucretleri

Puanla
[OY: 1 Ortalama: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!