Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık Fakültesi

Mimarlık gibi saygın bir mesleğe sahip olmak isteyen kişiler mutlaka Bosna Hersek üniversitesi mimarlık fakültesi hakkında da bilgi toplamalıdırlar.

Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık Fakültesi

Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık Fakültesi birçok kuruma göre nitelikli eğitim veren bir yerdir. Bu fakülte Bosna Hersek içinde yer alan birçok üniversitede yer almaktadır. Bazı üniversiteler içinde bu bölümün ismi daha farklıdır. Bu üniversiteler arasında Uluslararası Travnik Üniversitesi de yer almaktadır. Nitelikli eğitim anlayışına sahip bu üniversiteyi sizler de tercih edebilirsiniz. Yurtdışı eğitimi neredeyse her öğrencinin hayalidir. Ama çoğu kişi için bu durum aynı zamanda korkutucudur. Tek başına bambaşka bir ülkede yaşamak çoğu kişiye zor gelmektedir. Bu önyargıdan kurtulmak için Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı isimli kurumumuzdan destek talep edebilirsiniz. Bunun için telefon numaramızı kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık Fakültesi üniversitenin içinde bu isimle yer almamaktadır. Uluslararası Travnik Üniversitesi’nin içinde Politeknik Fakültesi bulunmaktadır. Bu fakültenin içinde de mimarlık bölümü bulunmaktadır. Mimarlık eğitimi için bu fakültede Türkçe olarak eğitim alabilirsiniz. Okulda akademisyenlerin de Türk olması sizlere daha büyük bir kolaylık sağlayacaktır. Bu akademisyenlerin sosyal medya hesaplarını bulabilir ve onları takip edebilirsiniz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı’mızın da sosyal medya hesapları bulunmaktadır. Firmamızı buradan takip edebilir, firmamız ile ilgili olan güncel haberlerden sürekli olarak haberdar olabilirsiniz. Firmamız sizlere barınmanız ile ilgili de yardımcı olacaktır. Bosna Hersek’in ucuz bir ülke olması da sizleri rahatlatacaktır. Üniversite ücretleri de Türkiye dahil olmak üzere çoğu ülkeye göre daha uygundur.

Uluslararası Travnik Üniversitesi içinde alacağınız mimarlık eğitiminin yıllık ücreti 2500 Eurodur. Bu ülkede iş bulabilir hem okuyup hem çalışabilirsiniz. Çoğu öğrenci bu şekilde hayatını sürdürmektedir. Yurtdışında eğitim almak sizin için farklı kapıları açacak büyük bir fırsattır. Firmamızın anlaşmalı olduğu bu okullarda önlisans eğitiminizi lisans olarak da tamamlayabilirsiniz. İki yıllık mimari restorasyon bölümü mezunu olanlar bu üniversiteye dikey geçiş yapabilir ve 4 yıllık eğitim alabilir. 4 yıllık lisans eğitimi için DGS sınavına girmenize gerek de yoktur. Bu kolaylıktan faydalanmak için firmamıza tüm yıl boyunca başvuru yapabilirsiniz.

Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık Fakültesi kaliteli akademisyenlere sahip, nitelikli bir eğitim kurumudur.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!