Bosna Hersek Üniversitesi Mühendislik Tamamlama

Mühendislik tamamlama alanında her zaman güvenilen üniversitelerden biri olan Bosna üniversiteleri ile sizler de her zaman hayal ettiğiniz eğitimi..

Bosna Hersek Üniversitesi Mühendislik Tamamlama

Türkiye kültürüne yakın ülkelerden biri olan Bosna Hersek, her sene ciddi sayıda öğrenciyi bünyesinde yer alan farklı üniversitelerde misafir ediyor. Siz de hayatınıza yeni bir yön verirken daha doğru adımlar atabilmek için Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı firmasına başvuru yapabilirsiniz. Uzun yıllardan beri Avrupa üniversiteleri için danışmanlık veren firmadan güvenli hizmet alabilir, hedeflerinizi gerçekleştirirken bir adım önde olabilirsiniz. Aklınızdaki her soruyu, kayıt aşamasından kalacak yer ve üniversite ücretlerine kadar tüm detaylarıyla aktarabilirsiniz. Örneğin hangi dilde eğitim ne kadar, tek ücret kaç dönemde ödemem gerekiyor, Türkçe destekli eğitim alabiliyor muyum ya da Bosna Hersek üniversitesi mühendislik tamamlama sonrasında ne tür avantajlar sağlarım gibi sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Bosna Hersek üniversitesi mühendislik tamamlama için fakültenin belirlediği eğitim süresini bitirmeniz, gereken evrak şartlarını sağlamanız ve okulun öğrenciler için belirlediği kuralları dikkate almanız yeterlidir. 4 yılda bitirdiğiniz lisans programında daha sonra yüksek lisans için de başvuru yapabilirsiniz, ya da okulunuz denklik kapsamındaysa birçok ülkede geçerli olan uluslararası bir diploma sahibi olmuş olursunuz. Yani bu diplomayı Türkiye’de de kullanmanız mümkün hale gelir. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı firması, tecrübeli kadrosuyla sizin her zaman yanınızdadır. Ayrıca bu bölümde almak istediğiniz eğitimleri Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde Türkçe olarak alma şansınız da bulunuyor. Yıllık 2500€ ve iki kerede ödeme koşuluyla ana dilinizde eğitim alabilirsiniz. Boşnakça biliyorsanız da 1500€ civarı ödeme olacaktır. Bu avantajları değerlendirmeyi de unutmayın.

Bosna Hersek üniversitesi mühendislik tamamlama uygulaması denklik yönetmeliği kapsamında 3. sınıftan itibaren de yapılabilmektedir. Bosna yasalarına uyumlu bir şekilde AKTS tamamlama uygulamasını bitirebiliyorsunuz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlık firması ile iletişime geçerek konu ayrıntılarını temin edebilirsiniz. Bazı evrakların hangi koşullar dahilinde hazırlanması gerektiğine dair mevzuatı ve doğru yönlendirmeleri doğrudan ofisten öğrenebilirsiniz. Ayrıca resmi internet adresi üzerinde de yazılı metinlere göz atmanız önerilir. Şayet yaşadığınız ilde ofis olmasa da yetkililer hizmet kalitesi fark etmeksizin aynı kalitede sorularınızı cevaplayacaktır.

Mezun olduktan sonra ne yapacağınıza dair bir yön çizmek için de firmaya başvurabilirsiniz.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!