Bosna Hersek Üniversitesi İnşaat Mühendisliği

Bosna Hersek Üniversitesi İnşaat Mühendisliği, dünyanın her yerinden büyük bir talep gören ve alanında en iyilerin içerisinde yer alan, gelecek vadeden bir bölümdür. İnşaat sektöründe son dönemdeki gelişmeler ışığında, birçok genç inşaat mühendisliği eğitimi almak istemektedir. Bu noktada ülkemizdeki fakültelere puanı yetmeyen ya da kariyer basamaklarını daha hızlı çıkabilmek için Avrupa’da eğitim almayı tercih eden öğrenciler için Bosna Hersek, oldukça iyi bir seçenek olacaktır. Avrupa Birliğine aday ülkeler statüsünde bulunan Bosna Hersek, her alanda gelişme gösterdiği gibi özellikle üniversite eğitimi konusunda da büyük bir ilerleme kaydetmiştir. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı firması, Bosna Hersek’de inşaat mühendisliği eğitimi almak isteyen herkese, kurumsal rehberlik yapmaktadır.

Bosna Hersek Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümü, Türk öğrencilere özel bir fırsat sunarak, Türkçe destekli eğitim ve öğretim vermeye başlamıştır. Türkiye ile olan tarihi ve kültürel bağlarını koparmak istemeyen Bosna Hersek, bu kararı alırken, Türk öğrencileri de mutlu etmiştir. Bosna Hersek, inşaat mühendisliği konusunda oldukça kaliteli ve modern bir eğitim vermektedir. İnşaat sektöründe ortaya çıkan son gelişmeleri yakından takip eden üniversite, müfredatını da buna göre hazırlamıştır. Avrupa ile uyum içerisinde olan ülke, tanınmış birçok hocayı da bünyesinde barındırmaktadır. Bundan dolayı da birçok insan tarafından buradaki inşaat mühendisliği tercih edilmektedir.

Uluslararası Travnik Üniversitesi bünyesinde tamamen Türkçe olan bir inşaat mühendisliği eğitimi verilmektedir. Bu eğitim öncesinde Boşnakça eğitim de mevcuttur. İnşaat mühendisli bölümünde okumak için bir senelik ücret sadece 2 500 Euro olarak belirlenmiştir. Bu fiyat, ülkemizdeki özel üniversite fiyatlarının yarısından da daha azdır. Bu da, Bosna Hersek üniversitelerini daha cazip bir hale getirmektedir. Çünkü burada alınacak olan İnşaat mühendisliği eğitimi ile hem güncel ve teknolojik inşaat metotlarını öğrenecek, hem de yabancı dilinizi geliştirerek, kariyer yapma konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamayacaksınız. Bu alanda hizmet veren Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile her türlü bilgiyi edinmeniz ve süreci sizin adınıza yönetmesi için onlara bırakmanız gerekmektedir.

Bosna Hersek Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümü, yeni öğrencilerini sabırsızlıkla beklemektedir.

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

WhatsApp ya da Messenger üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!