Bosna Hersek Üniversitesi Nerede?

Bosna Hersek, kültürel açıdan Türkiye’ye yakınlığıyla da bilinen bir Balkan ülkesi. 90lı yıllarda yaşanan çatışmalar sonrasında iki farklı ülkenin birleşmesiyle oluşan yeni ve bağımsız ülke çok kalabalık nüfusu olmayan ancak öğrenci nüfusu açsından epey yoğun şehirleri bir arada tutuyor. Avrupa Birliği standartlarında devam eden eğitimi, birçok ülke için cazibe noktası olmasında ilk neden. Yurt dışı üniversite ile kariyerine yeni ve etkili maddeler eklemek isteyenler için bir avantajlı üniversiteler mevcut. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı size ülkede yer alan üniversitelerin kayıtlarından konaklama ve maliyetlerine kadar kapsamlı bilgiyi sunmaktadır. Hangi dilde eğitim yapıldığı, bu değişikliğin fiyat açısından ne yönde etki yarattığı Bosna Hersek üniversitesi nerede olduğu sorularının yanıtlarını firmadan bulmanız mümkün.

Bosna Hersek üniversitesi nerede sorusu için genelde üniversitelerin bulundukları illerin ismini aldığından bahsedebiliriz. Mostar Üniversitesi (Matice- Hrvatske), Saray Bosna Üniversitesi, Zenica Üniversitesi, Tuzla Üniversitesi (Dr. Tihomila Markovica -1), Uluslararası Travnik Üniversitesi gibidir. Uluslararası Travnik Üniversitesi diğerlerine göre şehrin biraz daha dışarısında kalıyor. Genelde üniversite seçimlerinde şehir oalrak da değerlendirme yapmak mümkün. Örneğin en ekonomik şehir Travnik olarak biliniyor. Burada yer alan Türkçe destekli eğitim avantajlarından da yararlanarak hem ekonomik hem de yabancılık çekmeyeceğiniz bir eğitim alınması mümkün. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı firması üniversite ile anlaşma imzalayarak Türkçe destekli eğitim taleplerinin giderilmesini sağlamış ve bir ilke imza atmıştır. Siz de normal bölümlerden çok fazla fark ödemeden ana dilde eğitim avantajını kullanabilirsiniz.

Bosna Hersek üniversitesi nerede sorusuna yanıt verdikten sonra konaklama ve ulaşım detaylarına da bakmakta yarar var. Geldiğiniz şehirde yer alan yurtlarda 4 kişilik odalar için değişmekle beraber 110 ve 170€ arası ödeme yapılabiliyor. Yurttan üniversiteye ulaşımı da kolayca yapabiliyorsunuz. Kişisel alana daha fazla önem veriyorsanız da bir süre devam ettikten sonra yeni bir eve çıkabilirsiniz. Ayrıca bazı aileler kiracı alabiliyorlar. Bunun için de Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlık firmasından kişi bulma desteği alabilirsiniz.

Okul kayıt döneminde, evrak hazırlığında, sürecin hızlanmasında ve tüm ihtiyacınız olan konularda firma sizin en iyi desteğiniz olacaktır.

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

WhatsApp ya da Messenger üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!