bosna hersek üniversite bölümleri

Elektrik Mühendisliği Dikey Geçiş

Ülkemiz de elektrik mühendisliği eğitimi alırken eğitiminize yabancı bir ülke de devam etmek istediğiniz de Bosna Hersek üniversiteleri sizler için..

Elektrik Mühendisliği Dikey Geçiş

Avrupa’da eğitim görmek, yabancı dilinizi geliştirmek, seçtiğiniz meslek alanında kariyerinizi diğer öğrencilere göre daha avantajlı şekilde başlatmak, hatta sınavsız dikey geçiş yapmak bile artık çok kolay.

Kulağa çılgınca gelen bu cümlelerin gerçek olduğunu ve artık Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde Elektrik Mühendisliği dikey geçiş imkanından hiçbir sınava girmeden yararlanabileceğinizi söyleyebiliriz. Avantajlarınızı sayarken öncelikle sınava girmemek dışında çok cüzi rakamlar ödeyerek eğitim hayatınızı tamamlayacağınızı da müjdeleyelim. Senelik ödemeniz gereken haç bedeli 2500 Euro olup, bu rakam Avrupa’da ve dünyada pek çok üniversitenin harç bedelinden çok daha düşüktür. Hatta çoğu dershanenin veya kurs parasının yanında gerçekten oldukça düşük kalmaktadır.

Bosna Hersek Elektrik Mühendisliği

Dikey geçiş için yapacağınız hazırlık için hem zaman, hem de para kaybedersiniz. Üstelik istediğiniz bölüme girebilmek çoğu zaman imkansız hale gelebilir. Bu gerginliklere ve strese maruz kalmadan sınavsız şekilde Elektrik Mühendisliği dikey geçiş fırsatından yararlanıp, Türkçe destekli eğitimler alabilirsiniz. İngilizce ve Türkçe dışında Bosna Hersek’te okuyacağınız için Boşnakça da öğrenmiş olursunuz ve ekstra edineceğiniz dil avantajınızı da kullanmış olursunuz. İki yıllık okul mezunu iseniz doğrudan 3.sınıftan başlayacağınız eğitim size zaman kaybettirmeyecektir. Türkçe destekli eğitim almanız da yabancılık çekmeden derslere konsantre olmanızda yardımcı olur.

Dünyanın en saygın üniversitelerinden biri olan Uluslararası Travnik Üniversitesi sizlere bu fırsatı sunarken aynı zamanda dünya standardında bir eğitim imkanı da veriyor. En iyi ve alanında en başarılı akademisyenlerin derslerine girecek, modern eğitimin her nimetinden faydalanacaksınız. Eğitim için ödeyeceğiniz 2500 Euro dışında aylık yaşam masraflarınız da genellikle 300-400 Euro olacaktır. Dilerseniz kredi yurtlar kurumundan geri ödemeli kredi bursu alarak da öğrenciliğinizi daha konforlu hale getirebilir, ailenizin omzundaki yükü iyice hafifletebilirsiniz. Elektrik Mühendisliği dikey geçiş fırsatı için siz de diğer öğrenciler gibi hemen Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerini ziyaret edin.

İhtiyaç duyacağınız her konuda size destek verecek olan tek yetkili kuruluş Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı hizmetleridir. Daha önce de sayısız Türk öğrencinin eğitiminde katkı sağlayan Eurostar 20 yıldan fazladır bu hizmeti en kaliteli şekilde sürdürmektedir. İstanbul’da merkez ofisi olan kuruluşla irtibata geçerek yılın 12 ayı boyunca başvuru yapabilirsiniz. Kayıt işlemleriniz, Bosna Hersek’te yaşam koşulları, üniversite hakkında bilgi almak gibi nedenlerle de kendilerini ziyaret edebilirsiniz.

Senelik 2500 Euro ödeyerek, sınava girmeden, yabancı dil problemi yaşamadan, son derece ekonomik ve kaliteli bir eğitim almak, Elektrik Mühendisi olmak için siz de bir an önce başvuruda bulunun.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Lisans Tamamlama Programı

Prestijli Uluslararası Travnik Üniversitesinden Elektrik Teknikerliği Meslek yüksek okulu mezunlarına dikey geçişle elektrik mühendisliği lisans tamamlama imkanı sunmaktadır. Elektrik Mühendisliği Bölümüne 3. sınıftan devam edebileceksiniz. Ayrıcalıklar sunan Bosna Hersek Üniversiteleri Uluslararası Travnik Üniversitesi Bosnada Eğitim için Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığına başvurun. Mühendis ünvanına sahip olmak geleceği planlamanıza yardımcı olacak.

Bosna Hersek Üniversitesi elektrik mühendisliği mezunu olmanız durumunda diplomanız Avrupa’nın çok sayıda ülkesinde tanınacaktır. Bosnada eğitim Elektrik Mühendisliği Lisans Yıllık Harç Ücreti 2500 Euro’dur. Türkçe destekli Uluslararası Travnik Üniversitesi Bosnada eğitim imkanıyla mühendislik tamamlama eğitimi sürecine başlayarak yıl kaybına uğramadan mühendis unvanına sahip olun. Dikey geçiş sınavına girme derdine son vermekteyiz. Bosna Hersek Üniversiteleri sınava girme, taban puanı alma zorunluluğu yoktur. Avrupa’da geçerli diplomanızla yurtdışı iş bulma fırsatı elde edebilirsiniz.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Dikey Geçiş Yapabileceğiniz Bölümler

Elektrik/Elektrik İşleri Öğretmenliği Elektrik Enerjisi Üretim
İletim ve Dağıtımı Elektrili Cihaz Teknolojisi
Raylı Sistemler Elektrik ve Elektronik Teknolojisi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği
Uçak Teknolojisi/ Uçak Elektriği Elektrik-Elektronik
Oto Elektrik-Elektronik Elektrik-Elektronik Teknikerliği
Termik Santrallerde Enerji Üretimi Elektronik
Elektronik Haberleşme Elektronik Haberleşme Teknolojisi
Elektronik Teknolojisi Otomasyon İhbar Kontrol
Elektromekanik taşıyıcılar Endüstriyel otomasyon
Hidroelektrik santralleri Kontrol ve otomasyon teknolojisi
Kontrol Sistemleri Teknolojisi Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi
Muhabere ve Elektronik Bilgi Sistemleri

Bosna Eğitim Haritası

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!