Bosna Hersek’te Diş Hekimliği

Bosna Hersek’te Diş Hekimliği

Diş hekimliği eğitimi konusunda risk almak istemeyen ve en doğru seçimleri yapmak isteyen kişiler kesinlikle Bosna Hersek diş hekimliği fakültesini de..

Bosna Hersek’te Diş Hekimliği

Gelecekte sağlam bir kariyer istiyorsanız Bosna Hersek’te Diş Hekimliği okuyabilirsiniz. Tanınan, verdiği hizmetle herkesin takdir ettiği ve çok kazanan bir Diş Hekimi olmak için artık yurt dışında eğitim alabilir, kariyerinize daha üst noktalardan başlayabilirsiniz. Dünyanın neresine giderseniz gidin, en çok kazanan meslek gruplarının üst sıralarında Diş Hekimlerini görebilirsiniz.

Son derece zor bir eğitim sürecinden geçen hekimler mezun olduklarında verdikleri mücadelenin semeresini de kat kat görmektedirler. Siz de gelecekte iyi kazanan bir diş hekimi olmak için Bosna Hersek’te Diş Hekimliği eğitimi alabilirsiniz. Yurt dışında eğitim almanız mezun olduktan sonra daha çok tercih edilen bir hekim olmanızın da kapılarını aralayacaktır. Bu eğitimi almak için öncellikle Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile irtibata geçmeli ve her türlü detaya hakim olmalısınız. Size gereken ilgiyi gösteren danışmanlar merak ettiğiniz her konuda açıklayıcı bilgiler de vereceklerdir.

Diş Hekimliği Harç Ücretleri

Saraybosna Devlet Üniversitesi’nde mevcut olan bölümün yıllık öğrenim bedeli sadece 3500 Euro’dur. Dünyanın pek çok ülkesinde ve üniversitesinde bu rakamın kat kat üstünde harç bedelleri ödenmektedir. Siz aynı kalitede bir eğitimi, en çağdaş ve yüksek standartlarda alacak ve çok da düşük rakamlar ödeyeceksiniz.

Eğitiminiz esnasında 2 yıl boyunca Boşnakça eğitim alacağınız için ekstra bir yabancı dil daha öğrenmiş olacaksınız ve bu da gelecekte iş bulma konusunda size öncelik kazandıracaktır. Saraybosna Devlet Üniversitesi’nde alacağınız 1 yıllık Boşnakça eğitiminden hemen sonra fakülteye giriş sınavlarına girmeye hak kazanırsınız. Giriş sınavında başarılı olmanız halinde eğitiminize hemen başlayabilirsiniz.

Tarihi ve doğasıyla sizi kendisine aşık edecek olan Bosna Hersek’te Diş Hekimliği eğitimi alırken modern dersliklere ve en teknolojik ekipmanlara sahip olacaksınız. En yeni dersliklerde göreceğiniz eğitimlere ülkenin en iyi hekimleri ve akademisyenleri girecektir. Gerek teorik, gerekse pratik anlamda en iyi Diş Hekimlerinden olabilmeniz için gerekli dersler verileceğinden mesleğinizi en iyi şekilde icra edecek hale geleceksiniz. Tüm bunlara yalnızca senelik 3500 Euro ödeyerek sahip olacağınız için bu fırsatı diğer Türk öğrenciler gibi değerlendirmelisiniz.

Pahalı bir eğitim süreci olan Diş Hekimliği bölümünü yurt dışında bu denli uygun rakamlara alabilmek gerçekten büyük bir fırsattır. Eğitim sürecinizde isterseniz kredi yurtlar kurumundan geri ödemeli kredi bursu da alabilir, daha ekonomik bir öğrencilik geçirmiş olursunuz. Senenin 12 ayı boyunca Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerinizden başvuru yapabilir, kayıt için gerekli evraklarınızı tamamlayabilirsiniz.

Saraybosna Üniversitesi Boşnakça Lisans Bölümleri

Saraybosna Üniversitesi Diş Hekimliği 3500 Euro

Sizlere her konuda yardımcı olacak Eurostar Danışmanlığı ile geleceğin en iyi hekimlerinden biri de siz olacaksınız.

Bosna Eğitim Haritası

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!