Adalet Mezunlarına Hukuk Fakültesi Dikey Geçiş

Adalet Mezunlarına Hukuk Fakültesi Dikey Geçiş

Ülkemizde ki adalet mezunlarına hukuk fakültesi dikey geçiş hizmetleri konusunda ciddi avantajlar sağlayan Bosna üniversitesi için mutlaka bizimle..

Adalet Mezunlarına Hukuk Fakültesi Dikey Geçiş

Yıllık sadece 2000 Euro ödeyerek Adalet mezunlarına Hukuk Fakültesi dikey geçiş imkanından yararlanmak ister misiniz? Cevabınız evetse sizleri hemen Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde öğrenci olmaya bekliyoruz. Sizden önce çok sayıda öğrencinin de yaptığı gibi, dikey geçiş imkanından herhangi bir sınava katılmadan senede sadece 2000 Euro gibi oldukça cüzi bir rakam ödeyerek yararlanabilirsiniz. Eğitim hayatınızı baştan yazmak artık sizin elinizde. Sınavların kölesi olmak yerine, gece gündüz dikey geçiş yapmak için ders çalışmayın. Zaman kaybetmeyin ve hemen başvuruda bulunun. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı dikey geçişle alakalı her sorunuzun cevabını alacağınız, yılın 12 ayı boyunca başvuru yapabileceğiniz tek adres.

Bosna Hersek Hukuk Fakültesi Dikey Geçiş

Kulaktan dolma bilgilere itibar etmek yerine Uluslararası Travnik Üniversitesi’nin sizlere sunduğu bu önemli avantajı kullanmayı deneyin. 2 yıllık Adalet Meslek Yüksek Okulu mezunuysanız kolayca dikey geçiş yapabilir ve hayalinizdeki gibi hukuk Fakültesi öğrencisi olabilirsiniz. Geleceğin avukatı, hakimi veya savcısı olma hayallerinizi boşa harcamayın ve mutlaka başvuruda bulunun. Öğrenim giderleri çok düşük olduğu gibi, Türkçe destekli eğitim alma şansına da sahip olacakınız. Türkiye’den giden çok sayıda Türk profesörün de derslere girdiği üniversitede Adalet Mezunlarına Hukuk Fakültesi dikey geçiş şansına sahip olmanız için hiçbir engel yok.

İki yıllık mezuniyet belgenizle iş aramak ve daha düşük ücretlere çalışmak yerine iki yıl daha eğitim alabilir ve Hukuk mezunu olabilirsiniz. Hem geleceğinizi garanti altına alır, hem de daha yüksek bir maaş ve hızlı bir kariyer planlaması yapabilirsiniz. Üstelik Adalet mezunlarına Hukuk Fakültesi dikey geçiş imkanından yararlanarak Avrupa’da da saygın bir Hukukçu olma şansı bulabilirsiniz. Hiçbir sınava girmeden dikey geçiş yapabileceğiniz gibi, derslerinize doğrudan 3.sınıftan başlayacak ve zaman kaybına uğramayacaksınız.

Sizi hayallerinize taşıyacak olan ve eğitim hayatınızın başından itibaren herhangi bir sıkıntıyla karşılaşmanızı engelleyecek Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile tanışın. Sizden önceki Türk öğrencilerin eğitimlerine aracılık eden tek yetkili kuruluş olmasının yanında verdiği profesyonel danışmanlık sayesinde tüm öğrenciler rahat etmektedir. Başvurularınızı İstanbul’da merkez ofisi bulunan Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı bürosundan yapabilir, gerektiğinde bilgi almak için de irtibata geçebilirsiniz. Bosna Hersek ve Uluslararası Travnik Üniversitesi ile ilgili her türlü bilgi edinebileceğiniz gibi, başvuru, kayıt ve ulaşım sorunlarınızı da kendileri ile çözebilirsiniz.

Geleceğinizi sınavlardan ve engellerden arındırmak sizin elinizde. Güzel bir gelecek inşa etmek için siz de Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde öğrenci olun ve sınavsız dikey geçiş hakkınızı kullanın.

Adalet Lisans Tamamlama Programı

Uluslararası Travnik Üniversitesinde 2 yıllık Adalet bölümü mezunları dikey geçiş yaparak tamamen sınavsız şekilde lisans tamamlama programına katılabilirler. Taban puan şartı da bulunmamaktır. Önlisans diplomanızla başvurmanız durumunda Kontenjanın uygun olması durumunda başvurunuz kabul edilecektir. Uluslararası Travnik Üniversitesi Ön lisans eğitiminiz dikkate alınacak, Bosna Hersek eğitime 3. sınıftan başlayacaksınız.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Lisans tamamlama programından Kamu Yönetimi Bölümü, Polis Meslek Yüksek Okulu, Polis Akademisi Bölümü mezunları da yararlanabilirler. Geleceğinizi garantilemek artık sizin elinizde. AKTS Kredi Transfer Sistemiyle önlisansınızı 4 Yıllık Lisansa tamamlama fırsatı elde etme imkanı veriyoruz. Sınırlı kontenjan bulunmaktadır. Hemen başvurup Hukuk Fakültesinde Bosnada eğitim almaya başlayın. Uluslararası Travnik Üniversitesi Türkçe destekli eğitim verilmektedir. Üstelik diplomanız ülkemizde de tanınacak. Senelik Harç Ücreti ise 2000 Euro’dur. Alanında uzman akademisyenlerden, kaliteli Bosnada eğitim ve lisans diploması alınmaktadır.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dikey Geçiş Yapabileceğiniz Bölümler

Adalet Bölümü
Kamu Yönetimi Bölümü
Polis Meslek Yüksek Okulu
Polis Akademisi

Uluslararası Travnik Üniversitesi Haritası

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!