2 Yıllık Teknisyenlere İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş

2 Yıllık Teknisyenlere İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş

Bilindiği gibi üniversite öğrencileri için dikey geçiş işlemleri çok önemlidir. Özellikle Bosna üniversitelerin de 2 yıllık teknisyenlere verilmekte olan..

2 Yıllık Teknisyenlere İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş

2 Yıllık Teknisyenlere İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş, Türkiye’de öğrenim gören öğrenciler yurt dışında eğitimlerine devam etmek istediklerinde kulaktan dolma yanlış bilgiler yüzünden hayallerinden vazgeçmektedir.

Teknolojinin en büyük nimetlerinden olan internet sayesinde artık her öğrenci kendi araştırmasını yapabildiği için bu yanlış bilgiler de zamanla azalmaya başlamaktadır. Ülkemizde dikey geçiş yapmak için sınavlara hazırlanan veya dershanelere giden öğrenciler bu zorlu süreç yerine Uluslararası Travnik Üniversitesi’ni tercih ediyorlar.

2 yıllık teknisyenlere İnşaat Mühendisliği dikey geçiş kapılarını açan üniversite Türk öğrencilerinin en büyük kabuslarından olan sınav zorunluluğunu da ortadan kaldırıyor.

İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş

Sınav olmadan sizleri dikey geçiş yapmak içim davet eden üniversitede eğitimler her açıdan kaliteli ve dünya standardında verilmektedir. 2 yıllık teknisyenlere İnşaat Mühendisliği dikey geçiş imkanı için yetkililer yıllık sadece 2500 Euro ile sınırlandırdıkları harç parası sayesinde ailelerin de yüzünü güldürmektedir.

Avuç dolusu paralar ödemeden Avrupa’nın gözbebeği olan bir okulda eğitim alabilir, sınavsız, ön koşulsuz hemen eğitiminize başlayabilir, sene kaybetmeden eğitiminizi sürdürebilirsiniz. 3.sınıftan itibaren alacağınız derslerde muafiyet uygulamasından da faydalanacak ve daha önce aldığınız dersleri yeniden görmeyeceksiniz.

Hayatınızın en önemli kararını alırken bilmelisiniz ki, dikey geçiş yapmak için başvuruda sadece iki yıllık diplomanız ve Transkript belgenizin olması yeterlidir.

izden 2500 Euro harç bedeli hariç zorunlu hiçbir sınava girmeniz beklenmez. 2 yıllık teknisyenlere İnşaat Mühendisliği dikey geçiş fırsatı sizi daha iyi bir meslek sahibi yapacağı gibi, Europass mavi diplomanız sayesinde Avrupa’da çalışacak bir işgücü haline de getirecektir.

Eğitimleriniz Türkçe desteklidir ve bu nedenle adaptasyon ve konsantrasyon sorunu da yaşamazsınız. Üstelik Türkçe bilen akademisyenler kadar Türk profesörlerin de derslere giriyor olması sahip olduğunuz avantajlardan birkaçıdır. Modern dersliklerin bulunduğu Uluslararası Travnik Üniversitesi, öğrencilerin her açıdan rahat etmeleri için tüm İmkanları kullanmaktadır.

Dünya standardına ve eğitim müfredatına uygun verilen dersler öğrencilerin mezun olduklarında alanlarında uzman olmalarına neden olmaktadır. Geleceğin en iyi İnşaat Mühendislerinden biri neden siz olmayasınız? Ödeyeceğiniz çok cüzi rakamlarla hayaliniz olan meslek dalında 3.sınıftan başlayarak ders alabilir, daha iyi iş imkanları bulacağınız bir öğrenim sürecine adım atabilirsiniz.

2 Yıllık Teknisyenlere İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı bu süreçte sizi yalnız bırakmayacak ve merkez ofislerinde her türlü başvuru ve kayıt işleminizi yapmanız için size destek verecektir. Tam yetkili tek kuruluş olduğu gibi, tüm öğrencilerin her türlü sorunu ile de yakından ilgilenmektedirler. Tüm Eurostar danışmanları kendinizi evinizdeymiş gibi hissettirecek ve konforlu bir eğitim hayatı geçirmenizi sağlayacaklardır.

Uluslararası Travnik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Lisans Tamamlama Programı

Uluslararası Travnik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği dikey geçiş lisans tamamlama imkanından yararlanabilmeniz için yabancı dil bilmeniz gerekmez. Bosna Hersek üniversiteleri İnşaat mühendisliği Lisans tamamlama programı dönem harç ücreti 2500 Euro’dur. Kolay kabul şartları, mavi diploma, Türkiye’de diplomanın tanınması, mezuniyet sonrası yurtdışında çalışma imkanı gibi avantajları ele alındığında Uluslararası Travnik Üniversitesinde Bosnada eğitim almak gerçekten çok avantajlıdır. Bilim alanında ileri seviye ülkelerden birinde Bosna Hersek eğitim kaliteli, ekonomik lisans tamamlama imkanı devlet tarafından da desteklenmektedir.

Burs alarak inşaat mühendisliği lisans programına devam edebilirsiniz. Bosnada eğitim almak için Bosnada eğitim şartları öğrenciler için oldukça uygundur. Bosnada eğitime 3.sınıftan başlanması öğrencilere önemli bir avantaj sağlar.

Dikey geçiş sınavı kaderiniz değildir. Bosna Hersek Üniversiteleri İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş Bosnada eğitim almak isteyen adayların önlisans mezunu olması yeterlidir. Uygun eğitim maliyetleri ile Türkçe destekli Avrupa’da Bosnada eğitim ile kültür veya vizyon bakımından birçok öğrenciden çok daha üstün olacaksınız. Bosna’ya vize problemi olmadığı için şehirler arası yolculuk yapar gibi ülkeye gidebileceksiniz.

Bosna Hersek Üniversiteleri’nde Mezun olduğunuz yıllık bölümün içeriğine uygun inşaat mühendisliğini seçmeniz durumunda ortak derslerinizin kredisini saydırarak eksik derslerinizi tamamlayabilirsiniz. Size geleceğin kapılarını Bosna Hersek eğitim, Bosna Hersek Üniversiteleri açacak prestijli bir bölüm okuyacaksınız.

UIuslararası Travnik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Geçiş Yapabileceğiniz Bölümler

İnşaat İnşaat teknolojisi
İnşaat Teknikerliği Yapı Denetimi
Yapı Denetim Yardımcılığı Yapı Teknolojisi
Yapı Geoteknik Demiryolu inşaatı ve işletmeciliği
Ulaştırma ve Otomotiv Beton Teknolojisi
İstihkam/Ulaştırma Hazır Beton Teknolojisi
Karayolu Ulaşımı ve Trafik Raylı sistemler yol teknolojisi
Ulaştırma ve Trafik Hizmetleri Yapı Denetimi

UIuslararası Travnik Üniversitesi Haritası

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!