2 Yıllık Teknikerlere Makine Mühendisliği Dikey Geçiş

2 Yıllık Teknikerlere Makine Mühendisliği Dikey Geçiş

2 yıllık teknikerlere makine mühendisliği dikey geçiş haklarının verildiği Bosna Hersek üniversitelerin de sizler de yurtdışı deneyimi yaşama şansı..

2 Yıllık Teknikerlere Makine Mühendisliği Dikey Geçiş

Makine Mühendisi olmak için dikey geçiş sınavlarına girmenize veya üniversite sınavlarına sil baştan hazırlanmanıza artık gerek yok. Avrupa’nın göbeğinde, Bosna Hersek’te bulunan ve pek çok Türk öğrencinin akın ettiği Uluslararası Travnik Üniversitesi herkesin hayallerini gerçekleştirmesine yardımcı oluyor.

2 yıllık teknikerlere Makine Mühendisliği dikey geçiş hakkı tanıyan üniversite sınav derdini de tamamen ortadan kaldırıyor. Pek çok genç için hayal bile edilemeyen bu durum gerçek anlamda büyük bir şans demektir. Dikey geçiş yaparak anında 2 yıllık bölümünüzden 4 yıllık Makine mühendisliği bölümüne geçiş yapabileceksiniz. Tabi ki eğitiminize 3.sınıftan başlayacak, dil konusunda da endişe duymadan Türkçe destekli dersler alabileceksiniz. Yani önünüzdeki dil engeli de böylece aşılmış olacak.

Makine Mühendisliği Dikey Geçiş Fırsatı

Farklı bir kültür, farklı bir ülke ve yabancı arkadaşlar kadar, tarihi mekanları görme, yabancı dilinizi geliştirme ve yeni diller öğrenme gibi pek çok avantajınız da olacak. Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde öğrenci olarak hayallerinizi yeni baştan inşa edebileceksiniz.

Geleceğin ve günümüzün en önemli mesleklerinden birine sahip olacaksınız. 2 yıllık teknikerlere Makine Mühendisliği dikey geçiş fırsatı sunan üniversitenin yıllık öğrenim bedeli ise sadece 2500 Euro. Kıyaslama yapıldığında Avrupa’daki çok sayıda üniversiteden daha uygun rakamlara eğitim verilirken eğitim kalitesi açısından da hiç geri kalınmıyor. Teknolojinin tüm nimetlerinden yararlanılıyor ve en yüksek standartlarda öğrenim fırsatı sunuluyor.

Ailenizin kazancını boşa harcamadan, avuç dolusu paraları dershanelere ödemek yerine ve yeninde sınavlara girip stresli geceler geçirmektense hemen başvuru şansınızı kullanın. Yılın 12 ayı boyuna Uluslararası Travnik Üniversitesi 2 yıllık teknikerlere Makine Mühendisliği dikey geçiş başvurusu yapabilir ve kayıt olabilirsiniz. Türk öğrencilerin rağbet ettiği kadar dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen sayısız öğrenci gibi siz de geleceğinizi garanti altına alın. Daha iyi iş imkanlarına sahip olun. Mavi diplomanızı alın ve ülkemizde de, Avrupa’da da aranan bir Makine Mühendisi haline gelin.

Eğitiminiz bittiğinde size Europass isimli mavi bir diploma verilir ve bu belge size Avrupa’daki pek çok ülkede iş olanağı fırsatı yaratır. Avrupa’da birinci sınıf kalitede bir belge olarak tanındığı gibi, ülkemizde de aynı şekilde tanınmakta olduğundan Türkiye’de de iş sorunu yaşamazsınız. 20 yıldır Yurtdışına öğrenci gönderen, alanında tek uzan olan Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerine giderek tüm bu fırsatlardan yararlanabilirsiniz.Başvurunuzu yılın 12 ayı boyunca Eurostar ofislerinden yapabilir, kayıt işlemleri veya merak ettiğiniz bilgiler konusunda da destek alabilirsiniz.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Makine Mühendisliği Lisans Tamamlama Programı

Bosna Hersek Üniversiteleri Makine mühendisliği lisans tamamlamak için dikey geçiş yapmanız yeterli olacaktır. Uluslararası Travnik Üniversitesi Dikey geçiş sınavına girme zorunluluğu bulunmuyor. Bosna Hersek Üniversiteleri öğrenci kontenjanları sınırlı bu nedenle başvuruları erkenden yapmanız Bosna Hersek eğitim 4 yıllık lisans bölümüne kabul edilme şansınızı arttırabilir.

Bosna Hersek Üniversiteleri Bosnada eğitiminizi isterseniz Türkçe destekli olarak alabilirsiniz. Yabancı dil öğrenmekle zaybı yaşanmamaktadır. İdeallerinizi süsleyen bölüm makine mühendisliği ise Bosnada eğitim almış olmakla Avrupa’nın önemli iş kapılarını size açılacak. Üstelik önlisans mezunları eksik derslerini tamamlayarak herhangi bir sınava girmeden 3. sınıftan ortak kredilerini hesaplatarak Bosnada eğitime hemen başlayabilirler.

Makine teknikerleri siz de diplomanızın lisans diploması gibi görülmesini istemiyorsanız DGS sınavı aşamasıyla uğraşmadan Bosna Hersek Üniversitelerinde Makine mühendisliği Lisans tamamlayabilirsiniz. DGS sınavı kaderinizi değil siz kaderinizi belirleyeceksiniz. Bosna’da yüksek yaşam standartlarıyla üstün teknolojik cihazlarla donatılmış, donanımlı saygın bir üniversiteden mezun olacak, Bosna Hersek eğitim ideallerinize kolayca yaklaşacaksınız.

Mezun olmanız durumunda Makine mühendisliği mesleğini tüm dünya ülkelerinde yapabileceksiniz. Bosna Hersek eğitim imkanı sayesinde sınav engelleri yüzünden istemediğiniz bir işte çalışmak yada farklı bir bölüm okumak zorunda kalmayacaksınız.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Makine Mühendisliği Geçiş Yapabileceğiniz Bölümler

MakineResim ve Konstrüksiyon
Makine yağları ve yağlama teknolojisiMakine/Mekatronik
Bilgisayar Destekli Makine-Resim KonstrüksiyonUlaştırma ve Otomotiv
Otomotiv TeknolojisiOtomotiv Tasarım ve İmalat
Otomotiv /Motor, Otomotiv Satış Sonrası HizmetOto Motor Teknolojiler
Termik Motorlar ve OtomobilTermik Santral Makineleri
Tesisat TeknolojisiBilgisayar Destekli Tasarım ve Üretim/ CAD/CAM Teknolojisi
İklimlendirme-Soğutmaİklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi
Raylı Sistemler Makinistlik,Gemi İnşaatı/ Gemi Makineleri
Gemi Makineleri İşletmeSıhhi Tesisat
Sıhhi Tesisat ve DoğalgazBilgisayar Destekli Teknik Çizim
Doğalgaz ve Boru Hatları TeknolojisiDoğalgaz, Isıtma ve Sıhhi Tesisat Teknolojisi
Uçak yer destek sistemleriDoğalgaz ve Tesisatı Teknolojisi
Gaz ve Tesisatı Teknolojisiİş Makineleri Operatörlüğü
Elektromekanik taşıyıcılarBilgisayar Destekli Tasarım
Bilgisayar destekli makineÜretimde Kalite Kontrol
Endüstriyel otomasyonBilgisayar destekli endüstriyel kalıpçılık
Yapı Donatım TeknolojisiKontrol sistemleri teknolojisi
EnerjiDemiryolu Araçları
Uçak Gövde Bakım/Uçak GövdesiDoğalgaz ve Isıtma / Endüstriyel Kalıpçılık
Kalite Kontrolİhbar Kontrol
İş MakineleriUçak Motoru
Uçak Teknolojisi/ Kalıpçılık

Uluslararası Travnik Üniversitesi Haritası

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla!Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!